Browse By

Náš tím

Občianske združenie Christin založili manželia Kuzárovci.

Mgr. Mgr. Miriam Kuzárová

vrcholovka smallVyštudovala matematiku (Pedagogická fakultka UK) a katolícku teológiu (RKCMF UK) v Bratislave. Zúčastnila sa študijných pobytov vo Fínsku (University of Oulu) a v Izraeli (Bat Kol Institute). Po ukončení vysokoškolského štúdia pracovala ako produktový manažér v bankovej sfére.

Vo vzdelávaní momentálne pokračuje postgraduálnym štúdiom teológie manželstva a rodiny na International Theological Institute v Rakúsku. Svoje dlhoročné skúsenosti v manažmente a tiež teologické vzdelanie zúročuje pri rozvoji kresťanských webových projektov. Medzi jej hobby patrí zdravý životný štýl, marketing na sociálnych sieťach.

Ing. Tomáš Kuzár, PhD.

turista small

Vyštudoval odbor softvérové inžinierstvo (FIIT STU). V rámci doktorandského štúdia sa venoval spracovaniu neštruktúrovaných dát na sociálnom webe. Má niekoľkoročné skúsenosti v oblasti informačných technológií. Momentálne pracuje ako projektový manažér v softvérovej firme.

Spolu s manželkou je iniciátorom kresťanského portálu podujatí vyveska.sk. Je štatutárom občianskeho združenia Christin, ktoré sa venuje rozvoju kresťanského webu a členom predsedníctva Fóra kresťanských inštitúcií.